Kamarádi

Naši kamarádi, přátelé a jiné zajímavé odkazy


 

Údržba a renovace letadel. Místo zrodu našich strojů. Doporučujeme osobní návštěvu tohoto excelentního workshopu, který se nachází na letišti v Otrokovicích. P.S. Je co vidět a také tam vaří dobrou kávičku:)


 

Vynikající fotografické práce. Pokud chystáte nějakou událost, kterou chcete zvěčnit, určitě se na ně obraťte. 

 

www.lkza.cz

Náš domovský aeroklub. Slezský aeroklub Zábřeh se nachází mezi Ostravou a Opavou a máme to tam moc rádi.

 

 

http://aeroklub.vyskov.cz/

Komorní letecký den aeroklubu Vyškov je ta pravá pohoda s párkem a kofolou...přátelská atmosféra a symbolický konec sezóny.

 

 

www.lm-model.cz/

Web našeho kamaráda Libora Mašíka, který svou lásku k létání dělí mezi kluzáky a RC modely. (Nechte si od něj něco vyrobit...Kdo si hraje, nezlobí!)

 

 

 

 http://www.akmb.cz/htm_cz/akmb_00.htm

Aeroklub MB je znám tím, že každoročně velmi úspěšně organizuje akci pod názvem Dobový letecký den. Skvělá podíváná, dobrý servis a přátelská atmosféra.

 

 

 

Letecký dvouměsíčník REVI snad netřeba představovat. Už vlastně nevím, co to bylo za rok, když jsme REVI s Petrem a Danem založili...


 

 

www.skyoffice.cz/

Ne, nebojte se...nejde o nějaké šílence z kanceláře, kde si u compů hrají na piloty! (Armchairs Dogfighters:( Tohle jsou maníci, kteří opravdu milují hornoplošníky pana Clydea Cessny, který již v červnu 1911 coby farmář ze zapadákova Rago v Kansasu postavil z dřeva a plátna létající stroj, s nímž se prosekal molekulami vzduchu přes řeku Mississippi a také zubaté vrcholky Rocky Mountains. Jestli tedy máte chuť jít "do toho" v "mighty-powerful Cessna"....zkuste Kancelář v nebesích. (Moc ale netahejte za beránky...:)

 

 

 

 

Zastupování výrobců a prodej letadel, dílů a letecké techniky. Akrobatické předváděcí lety v ČR, na Slovensku a v Srbsku. Udělají si na vás čas i o víkendu!